Robert Lewandowski musel opustiť ihrisko už v 34. minúte zápasu proti FC Porto na Estádio Do Dragão. Poliak nemohol pokračovať v zápase po tom, čo sa zranil po ostrom zákroku jedného z obrancov Porta. Nahradil ho Ferran Torres, ktorý ešte pred prestávkou strelil gól na 1:0.

Barcelona zranenie Poliaka oficiálne potvrdila prostredníctvom vyhlásenia, v ktorom uviedla, že Lewandowski si podvrtol členok. Klub neuviedol, ako dlho bude absencia útočníka trvať. Toni Juanmarti z katalánskeho denníka Sport však informuje, že Poliak by mohol byť mimo hry až mesiac a jeho účinkovanie v El Clásicu je ohrozené.

zdroj: fcbarcelona.com sport.es