FC Barcelona oznámila, že sa dohodla na spolupráci s ďalšou spoločnosťou. K oficiálnym partnerom klubu sa pridala jedna z najznámejších spoločností v Latinskej Amerike.

Ako sa píše na webovej stránke FC Barcelona, oficiálnym partnerom klubu sa stala spoločnosť Rappi. Zmluva medzi týmito subjektmi bude platiť do júna 2026 a udeľuje spoločnosti štatút oficiálneho partnera FC Barcelona na území Latinskej Ameriky a oficiálneho partnera FC Barcelona pre dodávky týkajúce sa mužských a ženských futbalových tímov v Mexiku, Kolumbii, Peru, Argentíne, Čile, Kostarike, Brazílii, Uruguaji a Ekvádore.

Rappi je spoločnosť, ktorá uspokojuje každodenné potreby spotrebiteľov, ponúka jedlá v reštauráciách, potraviny a dokonca aj produkty elektronického obchodu. V Latinskej Amerike má aj vlastné predajne s názvom Turbo, ktoré doručujú výrobky do domácností do 10 minút. Spoločnosť bola založená pred ôsmimi rokmi a rýchlo sa stala jednou z popredných technologických spoločností v regióne, pričom je prítomná v deviatich krajinách a viac ako 350 mestách.

Táto dohoda ponúkne fanúšikom Barçy inovatívne a jedinečné zážitky, ktoré vytvoria skutočné dlhodobé puto s latinskoamerickým publikom, ktoré žije futbalom s takou osobitou vášňou. Fanúšikovia FC Barcelona v tomto regióne si budú môcť počas zápasov tímu vychutnať oficiálne produkty a exkluzívne prekvapenia, ktoré im kuriéri Rappi doručia priamo domov.

Spoločnosť Rappi sa objaví aj na rôznych klubových aktívach vrátane LED bannerov okolo ihriska a bude mať prístup k hospitality na Estadi Olímpic a Spotify Camp Nou, ako aj určité partnerské práva s Barça Legends. Toto partnerstvo aktívne prispieva k rastu a expanzii FC Barcelona v Latinskej Amerike, ktoré sú v rámci obchodných cieľov klubu veľmi sľubné. Zároveň posilňuje pozíciu Barçy ako významného lídra v oblasti športového sponzoringu v mnohých rôznych odvetviach.

Spokojnosť s dosiahnutím dohody už tradične vyjadrili Juli Guiu, viceprezident pre oblasť marketingu FC Barcelona, a Astrid Mirkin a Kartika Gandhi, riaditelia spoločnosti Rappi.

zdroj: fcbarcelona.com
foto: fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.