Už dlhé mesiace sa hovorí o plánovanej rozlúčke Lea Messiho v Barcelone. Medzitým @memorabilia1899 z Twitteru informuje, že v súvislosti s otvorením Spotify Camp Nou sa plánuje pocta Leovi Messimu v podobe zápasu medzi FC Barcelona a argentínskou reprezentáciou. Denník Sport však túto informáciu popiera.
Používateľ Twitteru @memorabilia1899, ktorý je známy svojimi overenými únikmi informácií o dresoch FC Barcelona, informoval, že FC Barcelona by mohla odohrať zápas na Spotify Camp Nou proti Argentíne v rámci osláv 125. výročia založenia klubu v novembri budúceho roka. Ubezpečuje, že ide o reálnu možnosť, ktorá by umožnila návrat Lea Messiho na Camp Nou.
Okrem toho by Leo Messi predstavil trofej z Majstrovstiev sveta z Kataru a svoju ôsmu Zlatú loptu. Argentínčan by odohral prvý polčas v drese Argentíny a druhý polčas v drese Barçy. Klub by Leovu rozlúčku spojil ako koniec jednej éry so začiatkom novej s novým štadiónom.
Hoci sám Messi opakovane povedal, že takýto scenár je jeho vysnívanou rozlúčkou, katalánsky denník Sport tieto správy popiera. Podľa Sergiho de Juana sa o možnosti zápasu Barça - Argentína neuvažuje. Prípravy na 125. výročie založenia klubu sú stále v počiatočnom štádiu a myšlienka hrať proti Albicelestes a využiť tento moment na vzdanie pocty Leovi Messimu nepadla na žiadnom zasadnutí výboru, ktorý má na starosti pripomenutie si výročia.
zdroj: sport.es @memorabilia1899
foto: twitter
Diskusia