Herný čas Pabla Torreho v Girone nie je taký, aký sa očakával, keď sa Barcelona v lete rozhodla hráča poslať na hosťovanie. Míchel so záložníkom prakticky nepočíta a Blaugranas už premýšľajú o alternatívach, aby mohol mladík hrávať častejšie.

Torre odohral v drese Girony len 119 minút, ktoré boli rozložené do ôsmich z trinástich odohraných zápasov La Ligy. Katalánsky klub, ktorý je v súťaži veľkým prekvapením, sa osamostatnil na čele tabuľky pred Realom Madrid a Barcelonou. V skutočnosti má Pablo Torre na konte viac vystúpení za španielsku reprezentáciu do 21 rokov: 179 minút v štyroch zápasoch kvalifikácie na Majstrovstvá Európy do 21 rokov.

V Barcelone panujú v súvislosti so situáciou okolo Pabla Torreho určité obavy. Hoci Bojan v rozhovore pre katalánsky denník Sport uviedol opak: "Je v tíme, ktorý sa v tejto sezóne prezentuje skvelými výkonmi. Má veľkú konkurenciu. Je to mladý chlapec, ktorý sa ešte len rozbieha a pravdou je, že jeho progres je veľmi dobrý. Musíme ho nechať na pokoji, je to skvelý hráč. Trénuje na dobrej úrovni. Jeho čas ešte príde."

Barcelona zvažuje, že v januári nájde nový klub, do ktorého by Pablo Torre prestúpil na hosťovanie, ak sa jeho situácia dovtedy nezmení. Záujem o jeho služby prejavili tímy ako Tenerife, ale na uzavretie novej šesťmesačnej zmluvy budú musieť rozhodnúť tri strany.

zdroj: sport.es
foto: twitter/girona

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.