Športový svet sa aspoň na chvíľu zjednotil po správe o Gaviho ťažkom zranení. 19-ročnému mladíkovi sa z rôznych strán, vrátane klubových rivalov, dostalo vyjadrenia podpory. Stredopoliar sa môže spoľahnúť aj na podporu svojej rodiny a spoluhráčov.

Pekné gesto smerom k odchovancovi La Masie urobil Dani Carvajal, ktorý mal v minulosti v zápale hry rôzne roztržky s hráčmi Blaugranas vrátane Gaviho. "Súperi a kolegovia, ale predovšetkým ľudia. Vrátiš sa silnejší, priateľ môj. Dávaj na seba pozor, Gavi." napísal Carvajal.

 

 

Zaujímavý príspevok na Instagrame zverejnila Gaviho sestra Aurora Paez. Do istej miery vysvetľuje bojovný postoj stredopoliara, ktorý mu môže pomôcť zotaviť sa zo zranenia: "Otec a mama nás naučili vzostupom a pádom, ale aj to, ako ich prekonať. Odteraz je čas myslieť na svoju rehabilitáciu. Sme s tebou, braček. Máme ťa radi!" napísala Gaviho sestra.

Na druhej strane katalánsky denník Mundo Deportivo píše o podpore, ktorú Iñigo Martínez poskytol Gavimu po zranení. Stopér neopustil svojho mladšieho kolegu ani po zápase s Gruzínskom a sprevádzal ho pri návrate do Barcelony, keď stredopoliara do Katalánska samostatne odviezol športový riaditeľ národného tímu Alberto Luque.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter

Diskusia

3 komentáre
Rasto Premium
2023-11-21 09:51:16
👏👍
2023-11-21 13:39:42
Za mna 2x pekne gesto. 👏