Práve teraz, keď sa začalo dariť Ansu Fatimu na hosťovaní Brighton & Hove Albion, sa mladík opäť nepríjemne zranil.

Fatiho dobre naštartovanú kariéru, ktorá bola kedysi predurčená na veľké úspechy, brzdili jedno zranenie za druhým a vybrali si svoju daň. Keďže 21-ročný krídelník v minulej sezóne v Barcelone nemal dostatok minút, v lete odišiel na hosťovanie do Brightonu v nádeji, že bude pravidelne hrávať a opäť sa dostane do svojej najlepšej formy.

Po niekoľkých mesiacoch pôsobenia v novom klube sa však Fati opäť zranil a to počas posledného zápasu Brightonu v Premier League proti Nottinghamu Forest. Manažér Brighton & Hove Albion Roberto De Zerbi včera potvrdil, že Fatiho zranenie je vážne a že o neho prídu na dlhší čas.

Katalánsky denník Mundo Deportivo priniesol viac informácií o povahe a závažnosti zranenia odchovanca La Masie. Tieto správy o zranení Ansu Fatiho nie sú povzbudivé a hráč má vážne zranenie hamstringu na pravej nohe. Očakáva sa, že Ansu bude mimo hry približne tri mesiace a bude musieť podstúpiť dlhú rekonvalescenciu. Fatiho zranenie prichádza v ťažkom čase, keďže útočník sa v Brightone čoraz viac presadzoval a v 14 vystúpeniach vo všetkých súťažiach zaznamenal 4 góly a jednu asistenciu.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter

Diskusia

2 komentáre
2023-11-30 12:38:44
Je to ozaj smola,dúfam,že sa z toho dostane fuzicky i psychicky rychlo.
4+1.....u nás by bol 2.najlepší strelec......
2023-11-30 12:39:56
Je to smutne ale z tohto chlapca uz TOP hrac nikdy nebude a bude nasledovat hracov ako Bojan a spol.