Ako už médiá v posledných týždňoch informovali, Vitor Roque sa v zime pripojí k FC Barcelona. Potvrdil to klub 18-ročného mladíka, ktorý oznámil posledný zápas útočníka pred vlastnými fanúšikmi.

"UVIDÍME SA ČOSKORO! Posledné vystúpenie pred fanúšikmi Atlética. Zápas proti Santosu bude pre Vitora Roqueho posledným v Ligga Arene pred odchodom do Európy," píše Athletico Paranaense na svojom oficiálnom účte na portáli "X":

To sa teda už dá považovať za potvrdenie januárového príchodu Vitora Roqueho do Barcelony. Athletico bude hrať v nedeľu o 22:30 doma proti Santosu a 7. decembra vonku proti Cuiabe. Bude to posledný zápas útočníka za klub.

Ako dnes ráno informoval Fernando Polo z Mundo Deportivo, Brazílčan príde do Barcelony po Vianociach, konkrétne 27. decembra. O deň neskôr by už mal trénovať pod vedením Xaviho.

zdroj: @AthleticoPR
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

4 komentáre
2023-12-03 07:32:55
Koľko zachrancov už prišlo do mužstva a stale je problém vyhrať vaj s takym sachtorom
2023-12-03 07:52:51
Tak hlavně aby hrál. Jak známe Xaviho, tak aby se nestalo, že Roque sice přijde, ale Xavi nebude mít koule nechat Lewu na lavice někdy nebo jej v utkání vystřídat i když hraje špatně a Roque tam nebude pořádně hrát a bude sbírat minuty na křídle.