Luis Suárez dnes v noci odohral svoj posledný domáci zápas vo farbách brazílskeho Grêmio. Uruguajčan sa rozlúčil s fanúšikmi a v rozhovore pre Sport890 prezradil, aké utrpenie prežíval v posledných rokoch.

"Mám natiahnuté koleno z vonkajšej strany, čo mi zostalo po operácii v roku 2020, keď som pôsobil v Barcelone. Vnútri mám opotrebovanú chrupavku, ktorá naráža na kosť."

"Musím myslieť na to, že o päť rokov možno nebudem môcť hrať ani 5-osobový so svojimi kolegami. Pravdou je, že prvé ranné kroky sú veľmi bolestivé. Každý, kto ma vidí, si myslí, že hrať je pre mňa nemožné. Môj syn ma žiada, aby som s ním hral, a ja nemôžem."

"Niekoľko dní pred každým zápasom užívam tri tabletky a niekoľko hodín pred zápasom dostávam injekcie. Inak nemôžem hrať. To je dôvod, prečo krívam."

Luis Suárez sa rozlúčil s fanúšikmi Grêmio gólom, ktorý priniesol víťazstvo nad Vasco do Gama. Po zápase sa Uruguajčanovi dostalo ovácií. Medzitým, napriek jeho rečiam o problémoch s hraním futbalu, Fabrizio Romano dnes informuje, že útočník sa má dohodnúť na posledných detailoch svojej zmluvy s... Interom Miami. Zmluva bude platiť jeden rok s opciou na predĺženie o ďalšiu sezónu.

zdroj: @fabrizioromano
foto: twitter

Diskusia

3 komentáre
2023-12-04 19:44:05
Nemôže si to dať operovať ešte pred prestupom do Miami keď má čas?
2023-12-04 21:41:34
Klasika - športom k trvalej invalidite.