Včerajšie vyhlásenie Aleixa Garcíu o tom, že chce hrať za Barcelonu, vzbudilo veľkú pozornosť médií. Tréner Girony sa vyjadril k tejto téme a kritizoval druhého kapitána svojho tímu.

"Samozrejme, že by som chcel hrať za Barcelonu. Je to klub, ktorý sledujem od detstva a ktorý sa mi vždy páčil," povedal Aleix García. Slová rezonovali najmä preto, že stredopoliar sa už musel ospravedlniť za svoj výrok týkajúci sa odchodu Oriola Romeua do Barcelony. Nepotešilo to ani trénera Míchela, ktorého sa na to spýtali na tlačovej konferencii pred zápasom Girony v Kráľovskom pohári.

"Podľa môjho názoru Aleix urobil chybu. To je všetko. Dobre si pamätám, že keď som hrával v mládežníckych tímoch Raya, počas zápasov vo Vallecas proti Realu Madrid oslavovalo viac ľudí góly Realu ako Raya. Dúfam, že krok za krokom budú ľudia stáť len za Gironou. To je môj odkaz našim priaznivcom. Potrebujeme futbalistov, ktorí stopercentne podporujú Gironu. Spustili sme projekt, ktorý nám to všetko umožní," povedal Míchel.

zdroj: twitter
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.