Zatiaľ čo Barcelona sa momentálne spamätáva zo zranenia kľúčového obrancu Alejandra Baldeho, z Barcelony máme aj dobré správy. Jeden najdôležitejších hráčov Blaugranas, Marc-André ter Stegen, je čoraz bližšie k návratu po vyše dvojmesačnej pauze.
Podľa informácií katalánskeho denníka Mundo Deportivo je Marc-André ter Stegen čoraz bližšie k návratu do zápasového kolotoča Barcelony po tom, čo vynechal 14 zápasov vo všetkých súťažiach. 31-ročný kapitán Barçy dnes trénoval na ihrisku pod vedením trénera brankárov Josého Ramona de la Fuenteho v Ciutat Esportiva a potom sa odobral do posilňovne, aby pokračoval v regenerácii po tom, ako zvyšok tímu začal tréning. Pre Ter Stegena je to veľký krok správnym smerom.
Začiatkom tohto týždňa Ter Stegen na galavečere Mundo Deportivo vyhlásil, že veľmi tvrdo pracuje na svojej rehabilitácii a do dvoch týždňov by mohol byť pripravený na návrat. "Môžem byť pripravený do dvoch týždňov. Mám dobré pocity," povedal.
Preto sa predpokladalo, že nemecký internacionál by mohol byť pripravený na zápas s Granadou v La Lige v druhom februárovom týždni. A keďže sa už teraz vrátil k tréningu na ihrisku, zdá sa, že všetko je na dobrej ceste, pokiaľ ide o jednotku v bráne Blaugranas. Aj keby sa proti Granade nevrátil, cieľom je, aby bol plne fit na súboj Ligy majstrov proti Neapolu.
zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter/fcbarcelona.com
Diskusia