Inter Miami pokračuje v predsezónnom turné. V očakávaní pravdepodobne posledného duelu medzi Messim a Cristianom Ronaldom (Inter Miami - Al-Nassr 1. februára o 19:00) sa dnes Inter Miami stretol s Al-Hilal bez Neymara. Zverenci Tata Martina prehrali 3:4.

Práve sa začal avizovaný Riyadh Season Cup, ktorého vrcholom bude zápas medzi Interom Miami a Al-Nassr, v ktorom sa možno naposledy stretnú Leo Messi a Cristiano Ronaldo. Včera sa klub Davida Beckhama stretol s Al-Hilal.

Po 13 minútach viedol Al-Hilal už 2:0 po góloch Aleksandara Mitroviča a Abdullaha Al-Hamdana. V 34. minúte vyrovnal Luis Suárez, pre ktorého to bol prvý gól v nových farbách:

Ešte pred prestávkou však odpovedal Michael. Inter Miami sa pohol k vyrovnaniu v 54. minúte, keď Leo Messi využil pokutový kop a o minútu neskôr skóroval do siete po asistencii Argentínčana David Ruiz:

Gól, ktorý priniesol víťazstvo, však strelil Al-Hilal. V 43. minúte sa presadil... Malcom!

Jordi Alba a Sergio Busquets odohrali celý zápas, zatiaľ čo Luis Suárez a Leo Messi boli pred koncom zápasu vystriedaní.