"Jorge Mendes nemá nikdy dosť," píše katalánsky denník Sport. Hoci Portugalčan pravdepodobne nespôsobil Barcelone problémy, alebo jej skôr pomohol, počet barcelonských hráčov pod jeho krídlami môže začať znepokojovať. Lamine Yamal, Ansu Fati, Alejandro Blade, João Felix, João Cancelo či dokonca 15-ročný Guillem Fernández sa majú pridať k Hectorovi Fortovi a včera denník Sport informoval o ďalšom odchovancovi, ktorý je na radare portugalského agenta.

Ide o 17-ročného mladého záložníka FC Barcelona Paua Prima. V lete minulého roka médiá tvrdili, že Xavi si ho vyhliadol ako budúceho pivota FC Barcelona. Okrem priateľského zápasu proti Visselu Kobe však Španiel ešte v oficiálnom zápase za prvý tím nedebutoval. Napriek tomu je Primov potenciál dostatočne vysoký na to, aby ho Jorge Mendes považoval za zaujímavú investíciu.

Sport však upozorňuje, že hráč so svojou rodinou analyzuje aj iné ponuky, nielen tú od Mendesa. Dokonca sa môže stať, že spolupráca s agentúrou Interfootball, ktorá hráčovi momentálne radí, bude predĺžená.

Agentúra Gestifuta Jorgeho Mendesa sa zjavne vydala na lov. Okrem Hectora Forta, na ktorého agentúra stále čaká, a Paua Prima chce Mendes získať aj 18-ročného stredného obrancu Lille Lennyho Yora, ktorý je okrem iného na zozname želaní Realu Madrid.

zdroj: sport.es
foto: twitter

Diskusia

2 komentáre
2024-02-11 12:54:59
Musí sa uznať,že má nos na talenty a je prospešné byť s ním "zadobre".
Rasto Premium
2024-02-11 16:14:40
Ja by som funkciu agenta zrušil, nech si to hráči riešia sami. Len to zvyšuje ceny za hráčov a agenti veselo zarábajú, samozrejme tlačia hráča tam, kde dostane viac aj sám agent.