Ďalšia strata bodov v súboji s Granadou nemohla byť v lóži Montjuïc prijatá ľahostajne. Catalunya Radio uvádza, že Joan Laporta bol rozzúrený z ďalšieho zakopnutia tímu.

Podľa týchto správ remíza vyvolala vo vedení Barcelony veľké sklamanie. Laporta na zakopnutie reagoval veľmi nahnevane a svoju nahnevanú náladu vyjadroval gestami a krikom. Prezident vraj dokonca v jednom momente vyhodil do vzduchu podnos so sendvičmi, ktoré sa podávali hosťom v lóži štadióna Montjuïc.

Treba pripomenúť, že Laporta súhlasil s pokračovaním Xaviho do konca sezóny, hoci, ako sám priznal, ak by išlo o iného trénera, na takéto riešenie by nepristúpil. Rádio Marca medzitým informovalo, že prezident má hovoriť s riaditeľmi, aby zistil, čo s Xavim robiť, a že trénerovo odvolanie sa môže blížiť. Uvidíme, aké budú ďalšie správy o tejto záležitosti po zasadnutí orgánov klubu. Rádio Marca následne priniesol informáciu, že Laporta rokuje s Xavim.

AKTUALIZÁCIA

Už je po rokovaniach. Rádio Marca píše o obrovskom napätí, pričom sa očakáva, že mnohí členovia vedenia budú tlačiť na Xaviho odvolanie. Adrian Sánchez z Mas Que Pelotas sa domnieva, že k okamžitému rozhodnutiu nedôjde, a Gerard Romero si myslí to isté.

zdroj: španielske médiá
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

7 komentáre
mito669 Premium
2024-02-12 06:07:13
Stále to iste. Každý je naštvaný a činy žiadne
2024-02-12 06:27:24
Okamžite preč Xavi!