Hansi Flick je už nejaký čas jedným z hlavných kandidátov na nahradenie Xaviho v Barcelone. Nemec bol spájaný aj s návratom do Bayernu, ale zdá sa, že nie je hlavným cieľom Bavorov.

Florian Plettenberg zo Sky Sport uvádza, že Flickov návrat do Allianz Areny nie je v súčasnosti horúcou témou ani pre trénera, ani pre klub, hoci Bild nedávno túto možnosť predložil. Flick nemá príliš veľký záujem len o obsadenie voľného miesta po skončení sezóny, keďže sa sústredí na vedenie dlhodobého projektu. Plettenberg dodáva, že o trénera, ktorý zostáva aj na zozname Barcelony, majú záujem kluby z Premier League. Novinár pripomína, že za nitky v súvislosti s Flickom teraz ťahá Pini Zahavi.

Bayern však pracuje na rôznych možnostiach vývoja situácie, keďže práca Thomasa Tuchela je po nedávnej prehre s Bochumom veľmi neistá. Zaujímavé je, že podľa Plettenberga je jedným z najvýraznejších kandidátov, o ktorých sa interne diskutuje, Zinedine Zidane. Bayern tiež monitoruje Ole Gunnara Solskjeara ako dočasného trénera. Bavori síce plánujú udržať Tuchela do konca sezóny, takže nemajú nič konkrétne stanovené, ale situácia sa môže zmeniť v závislosti od ďalších výsledkov nemeckého tímu.

Na druhej strane The Athletic sa domnieva, že cieľom Bayernu je Xabi Alonso, zatiaľ čo Christian FalkBild pridáva na zoznam kandidátov nečakaného kandidáta - Sebastiana Hoenessa zo Stuttgartu, synovca Uliho Hoenessa.

zdroj: sky sport
foto: twitter

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.