Hoci do konca sezóny zostáva ešte veľa času, fanúšikovia už začali špekulovať o dresoch Barcelony na nasledujúcu sezónu. Na špecializovanej webovej stránke FootyHeadlines unikli návrhy domácich a výjazdových dresov Barcelony. Teraz táto webová stránka prišla s ďalším "únikom dizajnu" Barcelony, ktorý sa týka tretej sady dresov v budúcej sezóne.

Podľa portálu FootyHeadlines má mať Barcelona v budúcej sezóne prelomový dizajn svojej tretej sade. Hráči si oblečú nápadný tonálny vzor s Volt a Blaugranas. Dizajn kombinuje modernú voltovú, ktorá je v podstate žiarivo žltá, s kráľovskou modrou farbou použitou na logá a texty. Barcelona nie je žiadnym nováčikom, pokiaľ ide o obliekanie týchto žiarivých dresov, ale toto je prvýkrát, čo by klub mohol obliecť súpravu Barely Volt od spoločnosti Nike.

Najvýraznejším prvkom súpravy však bude logo Nike Swoosh, ktoré bude otočené hore nohami. Logo Swoosh budú zdobiť farby Blaugranas Barcelona, čo znamená dedičstvo a históriu klubu. Tento krok prichádza v čase, keď Barcelona a Nike prežívajú ťažké obdobie vo svojich vzťahoch a spoločnosť Puma je pripravená vstúpiť do hry. Hoci presný dizajn súpravy ešte nie je známy, FootyHeadlines sa vo svojich predpovediach často nemýlia. Barça oficiálne predstaví tretí dres na sezónu 2024/2025 v auguste/septembri 2024.

zdroj: footy headlines
foto: twitter

Diskusia

8 komentáre
2024-02-20 10:28:39
Táto zelená mi žiaľ evokuje len 🤢
2024-02-20 10:41:06
Tak budeme žiariť,že budeme súperov oslňovať,a hneď nám to bude tam ľahšie padať.