Atlético Madrid remizovalo 2:2 na výjazde s poslednou Almeríou v tabuľke, čím sa náskok Barcelony pred Los Colchoneros natiahol už na 5 bodov.

Atlético otvorilo skóre už v druhej minúte zásluhou Angela Correu. V 27. minúte domáci vyrovnali po zásahu Lucu Romera. Skóre sa do prestávky nezmenilo a zostalo 1:1. Atléti sa na začiatku druhého polčasu opäť ujali vedenia po góle Rodriga De Paula a Almería rýchlo vyrovnala, opäť zásluhou Lucu Romera. V samom závere mali v priebehu dvoch minút stopercentné príležitosti Morata na jednej strane a Leo Baptistao na druhej, ale výsledok sa už nezmenil.

Atlético tak stratilo body proti poslednému tímu tabuľky. Barcelona tak vďaka víťazstvu nad Getafe ušla Madridčanom na rozdiel piatich bodov. Navyše, ak Athletic Club zajtra porazí Real Betis, bodovo sa vyrovná Los Colchoneros. Atlético sa s Betisom stretne nasledujúcom kole.

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.