Pini Zahavi bol s prezidentom Barcelony Joanom Laportom na Estadi Olimpic Lluis Companys v sobotu počas víťazstva 4:0 nad Getafe. Zahavi je agentom barcelonského útočníka Roberta Lewandowskeho, ale už aj zástupcu Hansiho Flicka, ktorý je trénerským cieľom Blaugranas.

Katalánsky denník Mundo Deportivo priniesol podrobnosti o Zahaviho návšteve Barcelony a jeho stretnutí s Joanom Laportom. Zahavi strávil v Barcelone niekoľko dní. Mundo Deportivo tvrdí, predtým využil svoj pobyt v Katalánsku na niekoľko stretnutí a stretol sa s Laportom.

Zámerom izraelského agenta, ktorý zastupuje aj Thomasa Tuchela, je uprednostniť Flicka. Bývalý nemecký tréner doteraz nemal agenta, iba právnika, ktorý sa zaoberal najbyrokratickejšou časťou rokovaní. Tentoraz však 58-ročný tréner, vedomý si dobrých vzťahov, ktoré má Zahavi s Laportom, vsadil všetko na túto kartu. V podstate sa Flick ponúkol Barçe prostredníctvom agenta.

Momentálne je bývalý nemecký tréner stále bez tímu a veľmi rád by sa ujal vedenia Barcelony od budúcej sezóny. Preto sa Zahavi pustil do práce, aby potiahol za jeden povraz a uspokojil túžbu svojho klienta. Barcelona, ako Deco verejne vysvetlil, sa zatiaľ s potvrdením nového trénera neponáhľa. Flick je možnosť, ktorá sa páči aj prezidentovi, ale vie, že ide o kľúčové rozhodnutie pre budúcnosť projektu a chce ho brať s trpezlivosťou.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter

Diskusia

3 komentáre
2024-02-26 13:13:31
Treba podpísať kým má záujem. Hodí sa sem
2024-02-26 13:47:23
Flick, trenoval chvilku uspesne Bayern a potom bol vykopnuty z narodaku, trenoval este ako hlavny trener niekde?