Už dnes o 12:00 sa dozvieme, s kým sa Barcelona stretne vo štvrťfinále Ligy majstrov, do ktorého postúpila po štyroch rokoch, a na ktorej strane pavúka sa ocitne. Jednou z najdôležitejších otázok z hľadiska kádra Blaugranas bude, či budú Frenkie de Jong a Pedri na tento dvojzápas opäť fit.

Novinár katalánskeho denníka Mundo Deportivo Fernando Polo sa bližšie pozrel na situáciu oboch futbalistov. Podľa neho sa mal Pedri vrátiť na blížiace sa ligové El Clásico 21. apríla, ale ak bude jeho rekonvalescencia prebiehať dobre, mohol by byť k dispozícii aj na štvrťfinálový duel Ligy majstrov, ktorý je naplánovaný na 16. a 17. apríla. Jeho zranenie pravého stehenného svalu na pravej nohe sa ukázalo byť menej vážne, ako sa pôvodne očakávalo.

V prípade Frenkieho de Jonga je šanca, že nastúpi v najbližšom zápase Ligy majstrov, ešte vyššia. Holanďan utrpel natiahnutie vonkajšieho postranného väzu v pravom členkovom kĺbe, ale dobre sa zotavuje a mal by byť pripravený na prvý zápas štvrťfinále. Ferran Torres bude tiež schopný hrať v tomto zápase, hoci sa dnes ešte nezúčastnil na regeneračnom tréningu.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

2 komentáre
2024-03-15 10:43:38
Pri našom nešťastí sa nám zrania dovtedy ďalší hráči. Neprivolávam, ale proste tak to teraz mávame, tak aby ste neboli všetci prekvapený.
2024-03-15 12:47:14
Možno tu za to dostanem neskutočný hate, aIe mne sa popravde viac páči Fermín ako Pedri momentáIne :D Avšak mať Pedriho na Iavičke by boIo super, žeby maI kto oživiť stred poIa v druhom poIčase.