Barcelona nemusí byť jediným tímom, ktorý má problémy so zraneniami v súvislosti so súperením s PSG v Lige majstrov. Parížania majú viacero zranených hráčov a do ich radov pribudol ďalší hráč.

Bradley Barcola utrpel zranenie počas včerajšieho zápasu Francúzska do 23 rokov proti Pobrežiu Slonoviny. Útočník PSG musel opustiť ihrisko v 28. minúte po tom, čo pocítil nepríjemný pocit v oblasti stehna. Barcola mal dnes podstúpiť vyšetrenie magnetickou rezonanciou, ale zatiaľ nie je známy rozsah zranenia. Zápas PSG - Barcelona sa uskutoční už 10. apríla, takže pre Luisa Enriqueho sa črtá potenciálny problém.

Najväčšími útočnými hviezdami francúzskeho klubu sú samozrejme Kylian Mbappé a Ousmane Dembélé, ale Barcola bol v tejto sezóne tiež dôležitou súčasťou tímu. 21-ročný hráč odohral v aktuálnom ročníku 33 zápasov, z toho 22 v základnej zostave, a na ihrisku strávil 1801 minút. To je približne toľko, ako má napríklad João Felix a oveľa viac ako Raphinha. Barcola má na konte 3 góly a 6 asistencií. Okrem iného sa presadil v prvom stretnutí s Realom Sociedad v osemfinále Ligy majstrov. Hovorilo sa dokonca o tom, že Barcola bude povolaný do seniorskej francúzskej reprezentácie, ale nakoniec skončil v tíme do 23 rokov.

zdroj: fcbarca.com
foto: twitter

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.