V súvislosti s hľadaním ľavého krídelníka Barcelony sa najčastejšie spomínajú Nico Williams alebo Dani Olmo. Novinári z Mundo Deportivo Fernando Polo a Ferran Martínez však predstavujú ďalšieho kandidáta.

Podľa týchto správ je práve Luis Díaz najžiadanejším krídelníkom Barcelony. Podľa novinárov má Barça v pláne pokúsiť sa získať Kolumbijčana, pretože majú informácie, že futbalista by bol ochotný zatlačiť na transfer na Camp Nou. Polo a Martínez pripomínajú, že aj otec Luisa Díaza priznal, že snom jeho syna je hrať vo drese Blaugranas.

Novinári z katalánskeho denníka Mundo Deportivo uvádzajú, že 27-ročný hráč nezažíva v Liverpoole najlepšie obdobie, keďže je kritizovaný a navyše z klubu odchádza jeho mentor Jürgen Klopp. Okrem toho sa The Reds chystajú prejsť dôkladnou reštrukturalizáciou. Očakáva sa, že toto všetko bude priaznivo vplývať na odchod Luisa Díaza, pričom Polo a Martínez tiež zdôrazňujú, že Barça sa bude snažiť zlepšiť svoju finančnú situáciu, aby mohla dokončiť operáciu, a to aj predajom hráčov. Jedným z nich by mohol byť útočník. Novinári uzatvárajú, že ak je pravdepodobné, že Barcelona uskutoční prestup na finančnej úrovni, samotný Luis Díaz urobí všetko pre to, aby si mohol splniť sen. Treba však pripomenúť, že jeho zmluva s Liverpoolom platí ešte tri roky.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

4 komentáre
kluc Premium
2024-05-15 08:32:12
A ten plán? 😅
2024-05-15 08:35:01
Trieskaju tu jedno meno po druhom, ako keby sa nechumelilo. Nemame ani 2 € v pokladnici a stale nájdu novinári námet na blbosti