Všetko nasvedčuje tomu, že Alexia Putellas bude naďalej futbalistkou Barcelony. Podľa informácií katalánskeho denníka Sport sú rozhovory o novej zmluve vo veľmi pokročilom štádiu a zostáva už len rozhodnúť o podrobnostiach.

Alexia Putellas chce naďalej hrať za Barçu a nevenuje pozornosť ponukám od iných klubov. Barcelona sa tiež snaží udržať si hviezdnu futbalistku vo svojom tíme a medzi oboma stranami sa dosiahol kompromis, ktorý zohľadňuje športové a ekonomické aspekty. Po niekoľkých mesiacoch neistoty, keď bola budúcnosť Alexie otázna a jednou z kľúčových otázok pre vedenie Blaugranas, sa zdá, že táto telenovela konečne smeruje do svojho finále. Vzťahy medzi hráčkou a klubom sú teraz výborné.

Alexia Putellas sa v poslednom čase ukazuje v dobrej forme. Veľmi sa tešila zo zisku deviateho titulu v španielskej lige pre Barçu Femení a pre ňu samotnú to bola ôsma trofej od roku 2012, kedy podpísala s klubom svoju prvú zmluvu, keď mala len 18 rokov.

"Jedným z kľúčov k úspechu tohto tímu je nikdy nič nepovažovať za samozrejmosť, žiadny výsledok ani víťazstvo, kým sa zápas neskončí. To, čo máme, je oživenie víťazného cyklu, ktorý, ubezpečujem vás, bude pokračovať ešte mnoho rokov. Zostávajú nám dve finále. Spoliehame sa na vás v Zaragoze a v Bilbau. Chceme vyhrať štyri tituly a urobíme všetko pre to, aby sme vytvorili históriu. Visca el Barça y visca Catalunya," povedala Alexia Putellas davu zhromaždenému na Estadi Johan Cruyff.

zdroj: sport.es
foto: twitter/fcbarcelona

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.