Rafael Leão poskytol rozhovor Fabriziovi Romanovi, v ktorom priznal, že počas zrazu národného tímu, keď bol João Cancelo ešte hráčom Manchestru City, naliehal na neho, aby prestúpil do AC Miláno.

João Cancelo má za sebou dobrý vstup do Barcelony, keď bol okrem iného kľúčovým hráčom v zápase proti Portu, počas ktorého strelil úvodný gól. Bohužiaľ, jeho posledné výkony na ihrisku naplnili fanúšikov pochybnosťami o jeho vhodnosti pre tím a katastrofálne výkony v kľúčovom momente sezóny znamenajú, že Portugalčan by sa mohol vrátiť do Manchestru City. Jeho spoluhráč z reprezentácie Rafael Leão priznal, že keď Cancelo ešte hral za anglický klub, naliehal na neho, aby prestúpil do Milána.

Vidíte, že niekedy hráči hovoria: zavolal mi futbalista, aby ma presvedčil, aby som sa pripojil ku klubu. Je to niečo, čo sa stáva. Môžete poslať správu, môžete zavolať svojmu priateľovi. Stalo sa vám to v posledných rokoch? Čo im poviete, keď chcete, aby sa pripojili k vám, k AC Miláno? Vidím, že ste veľmi aktívny na sociálnych sieťach.

Rafael Leão: "Môžem povedať jednu vec. Zraz národného tímu, hovoril som s Cancelom. Hovoril som s Cancelom, pretože hral za Inter, a on mi povedal: Ach, aby som bol úprimný, veľmi sa mi páči Miláno. Miláno je pekný klub. Keď som hral na štadióne, vtedy som cítil fanúšikov. Keď som bol dieťa, klub sa mi veľmi páčil. Povedal som mu: Poď, poď! Ale on mi povedal: Nie, to je ťažké. Bol v Manchestri City a povedal mi: Nie, je to ťažké."

Ale skúsili ste to? Som si istý, že to skúsite aj s inými.

"Naša nová éra v Miláne je založená na mladých hráčoch s talentom. Takže Cancelo je taký "v strede", myslím si, že by sa tam perfektne hodil."

zdroj: @fabrizioromano
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.