Na pozadí správ o možnom Xaviho prepustení sa všetci tešili na tlačovú konferenciu trénera pred zápasom s Rayom. Tréner tvrdí, že všetko zostáva po starom a z klubu neprišli žiadne informácie o možnom rozchode.

"Nemôžem povedať nič viac. Klub mi komunikoval pokoj. Ideme ďalej s rovnakou nádejou, ambíciou čeliť zvyšku sezóny a tej nasledujúcej. Tvrdo pracujeme, máme projekt a to je všetko. Chápem prostredie, hluk, ale nič sa nezmenilo."

"Dostávam tieto informácie, ale nezaujímajú ma. Zaujíma ma dôvera prezidenta a Deca, ktorá zatiaľ zostáva nedotknutá. V tomto zmysle mi sprostredkúvajú pokoj a dôveru. Nič sa nemení."

"Ak bude potrebné o niečom diskutovať, budeme o tom hovoriť. Pred tromi týždňami sme tu oznámili, že zostávam. Absolútne nič sa nemení. Ak dôjde k nejakej zmene, povieme to. Som pokojný a mám chuť čeliť zajtrajšiemu zápasu."

zdroj: fcbarca.com
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-05-18 13:47:43
Neviem ked namiesto neho ma prist marquez tak radsej nech ostane xavi ale uprimne je to dost velky placko, uz nepozeram moc ani tie zapasy lebo hrame mizerne a ked nedostane hracov ktorych chce, sa to bude tahat iba celu sezonu bez vysledkov tak radsej nech uz ide teraz. Treba zmenit styl nasej hry lebo toto uz dlhodobo neni ono. Ako xaviho mam rad ale podla mna kebyze ostane si iba znici svoju povest co tu dosiahol ako hrac :)