Katalánske médiá dnes píšu o napätí medzi hráčmi a trénermi. Olej do ohňa prilievajú aj Jijantes FC a madridský denník AS, ktoré informujú o hádke Raphinhu s bratom Xaviho v zápase proti Valencii.

Podľa týchto správ k incidentu došlo v 66. minúte zápasu, keď bol Brazílčan za stavu 2:2 vystriedaný, pričom ho nahradil João Felix. Raphinha vraj v tejto situácii spoznal, že bol označený za zodpovednú osobu za aktuálny stav. Keď sa otočil k lavičke a uvidel, že sa k nemu blíži Oscar Hernández, dal priechod svojim negatívnym emóciám. Nasledovala hádka a v celom rozruchu vraj futbalista počul: "Upokoj sa, teraz nebudeš hrať," v súvislosti s ďalším kolom.

Javi Miguel z denníka AS tvrdí, že šatňa potvrdzuje opis udalostí, o ktorých pôvodne informoval FC Jijantes. Členovia štábu sa však snažia situáciu ospravedlniť tým, že všetko sa odohralo v návale emócií. Nakoniec však Raphinha skutočne začal ďalšie stretnutie s Gironou na lavičke. Keď sa v 69. minúte dostal na ihrisko, Barça už prehrávala 2:3. V ďalšom súboji proti Realu Sociedad už bol Brazílčan v základnej zostave, strelil gól a Barcelona vyhrala 2:0. Neskôr však 27-ročný krídelník presedel celú konfrontáciu s Almeríou na lavičke náhradníkov. Podľa katalánskych médií bol (alebo jeho okolie) jedným z hráčov, ktorí sa nedávno sťažovali na svoju situáciu. A treba pripomenúť, že jeho meno bolo neustále spájané s prestupom do iného klubu.

zdroj: jijantes as.com
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.