Po včerajšom zápase Barcelony proti Rayo Vallecano sa niektorí členovia štábu a niekoľko hráčov odfotilo so svojimi blízkymi. Ako naznačuje Relevo, môžu to byť ich posledné spomienky na Montjuïc v drese Blaugranas.

Barcelona nemala vo včerajšom zápase väčšie problémy a uzavrela sezónu ziskom druhého miesta, keď porazila Rayo 3:0 a udržala si v tabuľke štvorbodový náskok pred Gironou. Na tribúnach bolo počuť skandovanie na podporu Xaviho a pokriky proti Joanovi Laportovi, ktoré boli prijaté rôznymi spôsobmi. Niektorí ľudia na to pískali a niektorí sa k nim pridávali. Krátko po skončení zápasu vyšlo z tunela niekoľko futbalistov, aby sa odfotili v blízkosti ihriska.

Ako píše Relevo, "z niektorých bolo cítiť rozlúčku." Medzi hráčmi, ktorí sa fotografovali, boli aj Frenkie de Jong, Ronald Araujo a Raphinha, o ktorých sa v súvislosti s odchodom z klubu veľa hovorilo. Objavili sa tam aj Marcos Alonso, Oriol Romeu a členovia Xaviho trénerského štábu. Relevo uvádza, že tam boli videní aj Andreas Christensen a Sergi Roberto. Je možné, že španielske médiá opäť zbytočne rozdúchavajú atmosféru, ale treba mať na pamäti, že o každom zo spomínaných hráčov sme čítali prestupové špekulácie.

zdroj: relevo
foto: twitter

Diskusia

1 komentár
2024-05-20 12:48:52
Súvislosť to má👍 No Raphinhu by som nepredával (ak by dali 100m+ tak hej😅)