Ousmane Dembélé bol v tejto sezóne hráčom základnej zostavy PSG a jeho góly v konfrontácii s Barcelonou boli kľúčové pri konečnom vyradení jeho bývalého klubu. Nečakane sa z Francúzska prichádzajú správy, že krídelník by mohol tím z Parc des Princes opustiť.

Publicista RMC Sport Daniel Riolo sa vyjadril k absencii Ousmane Dembélého v poslednom zápase PSG proti Metz. 27-ročný hráč bol spolu s Kylianom Mbappém na filmovom festivale v Cannes, kde sa ich spoluhráči pripravovali na posledný duel Ligue 1. Riolo je prekvapený, že hviezdy nesedeli ani na lavičke náhradníkov a nepracovali s tímom, ale namiesto toho dostali okamžite dovolenku. Kým v prípade Mbappého to bolo ospravedlniteľné, pretože odchádza, absenciu Dembélého, ktorý má s klubom zmluvu, kvalifikuje novinár ako "absolútne nenormálnu". Bývalý hráč Barcelony od vypadnutia PSG z Ligy majstrov strávil na ihrisku v troch zápasoch len 30 minút.

Riolo dokonca vyhlásil: "Pripravujem sa na Dembélého odchod v lete." Na otázku, či to súvisí so zmenou klubu jeho priateľa Kyliana Mbappého, odpovedal: "Nie, to s tým nič nemá, pretože Luis Enrique ho už nechce."

Uvidíme, či má novinár RMC Sport v tejto veci nejaké overené informácie, alebo ide len o jeho nadinterpretáciu udalostí, ktoré sa v PSG v poslednom čase odohrávajú. Dembélého ešte čaká finále Francúzskeho pohára, v ktorom Parížania nastúpia 25. mája proti Lyonu. Možno mu Luis Enrique chcel dopriať oddych pred rozhodujúcim súbojom, ale na druhej strane bude mať futbalista od 8. mája v nohách len polhodinu, takže to, že nehral ani ako náhradník v posledných zápasoch ho mohlo vyhodiť z rytmu.

zdroj: RMC Sport
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

6 komentáre
kluc Premium
2024-05-20 16:18:40
nakoniec pán boh zaplac aj za tých 25m. čo sme zaň dostali :D
2024-05-20 16:37:26
....no a máš to vychcanec...teraz sa nan ulakomia uz iba Arabàči z Newcastlu, alebo pojde priamo k nim, kde dostane za kažú loptu odpálenú na mesiac 20 palíc...