V podcaste Bar Canaletes sa objavili zákulisné správy o Xaviho konaní v čase, keď si tréner nebol istý svojou budúcnosťou. Tréner vraj dokonca volal agentovi Hansiho Flicka.

Po tom, čo sa objavili správy o tom, že Joan Laporta chce Xaviho vyhodiť, sa tréner Barcelony ocitol vo veľmi nepríjemnej situácii. S prezidentom nebol v kontakte a nikto v klube ho o ničom neinformoval. A médiá tému jeho odchodu neustále dookola omieľali a trénera sa na ňu pýtali počas tlačovej konferencie. Xavi sa chcel stretnúť s Laportom, aby získal nejaké vysvetlenie, ale nakoniec sa rozhovor neuskutočnil. A v tlači začalo kolovať meno Hansiho Flicka ako jeho nástupcu...

Xavi sa teda rozhodol v tomto neistom období zavolať priamo Nemcovmu agentovi Pinimu Zahavimu. Tréner chcel zistiť, či sú špekulácie týkajúce sa Flicka pravdivé: "Xavi, si inteligentný, odpoveď už poznáš," mal oznámiť trénerov zástupca.

zdroj: bar canaletes
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-05-30 07:23:53
Nepovedať nič trénerovi, ktorého chcel a vyjednávať za jeho chrbtom,!?!?Riadne svinstvo od Laportu. To iste urobil Koemanovi a klamal všetkých aj ohľadom Messiho, využil ho len na voľby.