Carles Aleñà poskytol rozhovor pre podcast Vamos Show. Bývalý hráč Barcelony v ňom okrem iného hovoril o tom, že by prestúpil do Realu Madrid, ak by o neho klub z hlavného mesta prejavil záujem.

"Celý život som bol Culé, ale Real Madrid je skvelý tím a nikdy by som takému klubu nepovedal nie. Je to veľký klub a ja som vždy hovoril, že chcem hrať za veľký klub," vysvetlil Aleñà. Katalánsky stredopoliar tiež vysvetlil, že jeho súčasnou prioritou je "urobiť niečo dôležité v Európe", ale chápe futbalistov, ktorí sa rozhodnú odísť do krajín ako Saudská Arábia, aby zarobili peniaze.

"Dostávajú veľa kritiky, ale chápem, že sú hráči, ktorí odchádzajú do určitých líg, aby zarobili peniaze. Je to pochopiteľné, každý sa rozhodne, čo chce robiť, a v skutočnosti sú peniaze dôležité. Ja chcem hrať v Európe a urobiť niečo veľké v európskych súťažiach. Ale musíte sa v tej situácii vidieť aj vy. Zatiaľ som takúto príležitosť nemal," povedal odchovanec Barçy.

V tom istom rozhovore, ktorý bol s najväčšou pravdepodobnosťou nahraný ešte pred Xaviho prepustením, Aleñà verí, že Xavi "má všetko na to, aby sa stal najlepším trénerom na svete. Byť trénerom Barçy je veľký tlak, najmä teraz, keď je úroveň Madridu taká vysoká, ale on odvádza veľkolepú prácu," dodal.

zdroj: vamos show
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-06-10 07:41:39
Proste "srdciar"....Ale chápem ho...Dnes je šport až na 4. mieste. Pred ním sú peniaze, peníze a peňeži ....