Nie prvýkrát a nie naposledy sú FC Barcelona a PSG konkurentmi na trhu s rovnakým hráčom. Teraz sa parížsky klub zapojil do boja o Luisa Díaza, 27-ročného kolumbijského krídelníka z Liverpoolu, ktorý by mal stáť približne 75 miliónov eur.

Podľa internetovej stránky Liverpool Echo anglický klub sleduje trh pre prípad, že by prišiel o Luisa Díaza, keďže vie, že sa o neho zaujímajú Barça a PSG. Mundo Deportivo ešte v polovici mája informoval, že Blaugranas majú v pláne získať Kolumbijčana.

Záujem PSG nie je nový. Pred niekoľkými mesiacmi sa hovorilo o liverpoolskom krídelníkovi ako o možnosti do budúcnosti, ale väčší zmysel to dáva teraz, keď francúzsky klub už prišiel o Kyliana Mbappého, ktorého má pod zmluvou Real Madrid, a chce Luisa Díaza ako náhradu na ľavú stranu útoku. Jeho intenzita, rýchlosť a odvaha zodpovedajú tomu, čo tréner PSG Luis Enrique vyžaduje od svojich hráčov.

Táto informácia sa dostala do kádra kolumbijskej reprezentácie, kde sa Luis Díaz snaží izolovať, aby sa pripravil na Copa América, ale pozorne sleduje pohyby a informujú ho jeho agenti. Pred niekoľkými dňami denník Sport napísal, že Barcelona uprednostňuje Luisa Díaza pred Nicom Williamsom, a Mundo Deportivo spomínal Raphinhu ako kľúčového hráča v obchode s Liverpoolom.

zdroj: Liverpool Echo mundodeportivo.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-06-11 08:34:09
Barca nemá peniaze , ale nič iné tu nečítame len to kto by mal všetko prísť. Deco už poskladal nie jedno ale rovno tri mužstvá, ešte by mohol aj seba ponúknuť.