Po vymenovaní Hansiho Flicka za trénera FC Barcelona je Ferran Torres jedným z hráčov, ktorí sa ocitli v neistej situácii.

Španiel sa objavil ako jeden z kandidátov, ktorí by mohli byť v lete predaní, aby sa uvoľnilo miesto novým hráčom. O záujemcov tiež nie je núdza, pričom Newcastle United sa objavil ako jeden z potenciálnych záujemcov o španielskeho internacionála.

Dokonca sa objavili informácie, že klub z Premier League predložil za Ferrana Torresa ponuku vo výške 15 miliónov eur, ktorá zahŕňala aj 5 miliónov eur navyše v bonusoch. Ako však informoval katalánsky denník Sport, ponuka Newcastle United je pre Barcelonu príliš nízka. Klub preto ponuku ani nezvažoval.

Barça zaplatila až 55 miliónov eur, keď podpísala Ferrana z Manchestru City. Klub chce väčšinu tejto sumy získať späť toto leto, hoci by pri tom mohol naraziť na viaceré prekážky.

Ferran nechce odísť

Jedným z najväčších problémov Barcelony by mohol byť samotný Ferran. Podľa denníka Španiel naďalej trvá na svojom želaní zostať na Camp Nou. Bývalý krídelník Man City chce aj naďalej bojovať o miesto v tíme, a to aj po vymenovaní Hansiho Flicka.

Pre Barçu to nie je nový problém, keďže viacerí hráči v minulosti odmietli možnosť odísť z klubu aj po tom, ako boli informovaní o svojom pôsobení v tíme. Zdá sa, že Ferran je najnovším účastníkom tohto zoznamu. V podstate to znamená, že aj keby sa Barcelone podarilo nájsť pre Španiela vhodnú ponuku, odchod hráča by nakoniec závisel od toho, či chce alebo nechce opustiť Camp Nou.

zdroj: sport.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

2 komentáre
2024-06-16 15:08:55
Futbalista-zamestnanec-zakonom chraneny jedinec.A tx ako majitel firmy musis posluchat co ti povie zamestnanec.Proste nie som spokojny,tak tahaj het a nie,ze nejdem.
2024-06-16 17:25:01
Teraz nech sa ukaze Deco a aky je dobry