Hansi Flick sa chce počas prvých týždňov v Barcelone postarať o všetky detaily. Nemec ešte nemal možnosť osobne sa stretnúť s väčšinou hráčov, ale to mu nebráni v tom, aby urobil pekné gesto hráčom, ktorí na majstrovstvách Európy štartujú vo farbách svojich národných tímov.

Flick sa od svojho príchodu do Barcelony snažil vyhýbať mediálnym vyjadreniam a medzitým si osvojil pre neho nové záležitosti, počnúc jazykom. Nový tréner Barçy chcel zachovať diskrétnosť, zatiaľ čo on a jeho štáb zhromažďujú informácie a pracujú na plánovaní optimálneho prípravného obdobia.

Hansi Flick samozrejme pozorne sleduje dianie na európskom šampionáte. Spolu so svojím štábom sleduje zápasy, v ktorých hrajú hráči Barcelony, a na niektorých z nich sedeli jeho asistenti na tribúne. Príkladom je Heiko Westermann, ktorý bol včera v Düsseldorfe prítomný na zápase Rakúsko - Francúzsko.

Sergi Capdevila z denníka Sport píše, že Hansi Flick poslal minulý piatok hráčom, ktorí sa zúčastňujú turnaja na nemeckých ihriskách, správu, v ktorej im zaželal veľa šťastia. Išlo o krátku a formálnu správu, ale už samotný fakt, že bola odoslaná, svedčí o tom, že Nemec chce dbať na takýto druh detailov. Podobnú správu pravdepodobne pošle aj hráčom, ktorí v piatok štartujú na Copa América: Ronaldovi Araujovi a Raphinhovi.

zdroj: sport.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-06-19 10:32:21
Nedoj...e sa mi tam .😀