Sergi Roberto už nečaká na kroky zo strany Barcelony a zvažuje odchod z klubu. O odchovanca La Masie sa zaujímajú kluby z La Ligy, Premier League či FC Porto. Relevo informuje, že o prestupe 32-ročného hráča uvažuje aj Sevilla. Možno aj preto, že mu osobne volal Javier García Pimienta, aby sa informoval o jeho situácii a zámeroch.

Mladík mal možnosť spolupracovať s novým trénerom Sevilly v mládežníckych tímoch Barcelony. Unavený čakaním na ponuku na predĺženie zmluvy, ktorá neprišla, sa rozhodol začať novú etapu svojho života mimo klubu. K dnešnému dňu sa jeho agenti pohybujú po Anglicku a Nemecku. Zdá sa, že oba smery sú pre hráča prijateľné.

García Pimienta vyvinul iniciatívu, aby sa so záložníkom stretol tvárou v tvár. Tréner Sevilly by bol veľmi rád, keby sa Sergi Roberto vrátil do jeho kádra. V Seville to vedia, ale uvedomujú si, že je to momentálne takmer nemožné. Klub z Andalúzie si je tiež vedomý toho, že ak sa nezrealizuje prestup do Bundesligy alebo Premier League, Sergi Roberto nič nevylučuje a Sevilla by pre neho bola plánom B. Jeho všestrannosť a skúsenosti by vyriešili niektoré problémy, ktorým momentálne čelí tím, ktorý prevzal García Pimienta.

zdroj: relevo
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.