Nico Williams je po včerajšom skvelom výkone v zápase proti Taliansku na majstrovstvách Európy v povedomí všetkých. O tohto krídelníka sa už dlho zaujíma Barcelona a ďalšie veľkokluby a prezident Atlética Jon Uriarte sa vyjadril k tejto téme.

"Athletic disponuje pôsobivým talentom a keď hráte takúto sezónu, je normálne, že sa nájdu hráči, o ktorých sa zaujímajú iné kluby, čo je zrejme aj tento prípad, pretože na trhu sa objavujú rôzne špekulácie. My tu však nie sme na to, aby sme sa bavili o špekuláciách. Nico je v Bilbau a v Athletic veľmi šťastný, povedal to v mnohých rozhovoroch. Aj my sme s Nicom veľmi spokojní. Klub nevenuje veľkú pozornosť týmto špekuláciám, ktoré sa objavujú, koncentruje sa na prácu, aby dosiahol atraktívny projekt," povedal Uriarte.

Fabrizio Romano medzitým potvrdil, že Nicova odstupná klauzula je v súčasnosti takmer 58 miliónov eur. Samotný futbalista priznal, že sa momentálne sústredí na európsky šampionát a v Athletic je spokojný, o čom sa prezident klubu zmieňuje vo vyššie uvedenom vyhlásení. Najnovšie správy naznačujú, že Barcelona v súčasnosti o získaní Williamsa nerokovala a podľa niektorých správ je číslom 1 na Decovom zozname Luis Díaz, ktorého vraj športový riaditeľ stavia nad Nica.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter

Diskusia

3 komentáre
2024-06-21 17:01:14
vcera proti ita dobry vykon rozumie si aj s yamalom nebol by som proti ak by skoncil v barce 👍 urcite o 100x lepsie ako feran ..cisty traged alo ho ten plesoun mohol povolat do repre
2024-06-21 19:21:12
Ja by som povedal ze rýchlo kúpiť. Včera som videl ako si rozumel s Pedrim. To je podstatnejšie ako to ze ako si rozumie s Yamalom. Obaja sú na opačných krídlach. Ale s Pedeim to šlo jedna radosť, chalan je rýchly, šikovný,... to by bola hotová posila.