Barcelona sa stále nedohodla s Marcom Guiom na novej zmluve, čo v súvislosti so správami v médiách vyvoláva pochybnosti o budúcnosti útočníka. O 18-ročného hráča sa už totiž zaujímajú veľké európske kluby.

K tejto téme sa vyjadril Guillem Balagué, ktorý informoval, že o Guiu sa už zaujímala Chelsea. Podľa novinára by útočník stál len 6 miliónov eur, takže The Blues zvažujú operáciu. Balagué uzatvára, že pre Chelsea by to bola skvelá investícia, pretože aj keby sa Guiu nepresadil, klub by na ňom mohol neskôr zarobiť.

Situáciu 18-ročného mladíka si všimli nielen Angličania. K Chelsea sa pridal aj Bayern, kam by Guiu mohol odísť za 6 miliónov eur. Podľa Fabrizia Romana si chce Barcelona odchovanca stále udržať prostredníctvom novej zmluvy, o ktorej sa bude rokovať, ale dodáva, že záujem o útočníka rastie.

Guiu v tejto sezóne debutoval za prvý tím Barcelony. Strelil gól v Lige majstrov a jeho gól zabezpečil víťazstvo v dôležitom súboji proti Athletic v La Lige, ale celkovo strávil na ihrisku len 182 minút.

zdroj: fabrizio romano guillem balaque
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-06-22 01:17:01
6m by bolo krásnych :D