Ronald Araujo cestoval na Copa América s nedoliečeným zranením a všetko nasvedčuje tomu, že si počas stretnutia s brazílskou reprezentáciou privodil vážnejšie zranenie. V 33. minúte obranca FC Barcelona opustil ihrisko so slzami v očiach a držal sa za koleno.

Araujo spadol pri pokuse o zablokovanie prihrávky v 30. minúte a okamžite sa chytil za pravú nohu. Po chvíli zišiel z ihriska sám, ale viditeľne kríval a v očiach mal slzy, čo je veľmi zlé znamenie pre obrancovo zdravie.

Všetko nasvedčuje tomu, že došlo k zraneniu kolennej šľachy, ale oficiálne lekárske vyhlásenie zatiaľ nebolo vydané. Ak sa obavy potvrdia, Araujo si už v tomto ročníku Copa América nezahrá a pravdepodobne vynechá aj predsezónnu prípravu Barçy. Všetko závisí od toho, ako vážne sa zranenie ukáže.

Ešte predtým, ako musel Araujo opustiť ihrisko, došlo k jeho stretu s Raphinhom. Obranca škaredo strčil do Endricka ramenom a brazílsky krídelník sa zastal svojho spoluhráča z reprezentácie, pričom Arauja sotil a zvalil ho na zem. Zápas bol plný násilných faulov, ale strety medzi hráčmi hrajúcimi za rovnaký klub sú zriedkavé. Dúfame, že obaja hráči nechali svoje negatívne emócie na ihrisku a že spolupráca Barcelony bude pokračovať bez následkov.

zdroj: X: LaLigaExtra, TheEuropeanLad
foto: twitter

Diskusia

5 komentáre
2024-07-07 10:54:59
Niekedy mam pocit ze si hraci robia z Barcelony prdel.
2024-07-07 11:18:17
Este ani nezacala priprava na sezonu a uz su zase ti isti mimo Pedri Araujo....
Smola smutne aaaach