Fabrizio Romano včera oznámil, že Thiago Alcântara ukončil profesionálnu kariéru kvôli zdravotným problémom. Dnes Gerard Romero tvrdí, že 33-ročný už bývalý hráč by sa mohol čoskoro vrátiť do Barcelony, ale v inej úlohe.

Ako informuje Gerard Romero, Thiago Alcântara je čoraz vážnejším kandidátom na posilnenie štábu Hansa Flicka. V tejto veci už prebehli kontakty a je reálne, že by sa táto možnosť mohla naplniť už tento týždeň. Thiago by bol vďaka svojej znalosti španielčiny, angličtiny a nemčiny spojkou medzi šatňou a Hansi Flickom.

Treba pripomenúť, že pred časom sa objavili informácie, že niekým takým by mal byť Heiko Westermann, ktorý tiež ovláda španielčinu aj nemčinu, ale zatiaľ to klub nepotvrdil. Ešte skôr sa popri Ivanovi Rakitićovi, Javim Martínezovi či Marcovi Bartrovi objavilo meno Thiaga Alcântaru, ale vtedy z toho nič nebolo.

zdroj: gerard romero
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-07-08 16:21:06
Myslim ze by to mohla byt skvělá pozice pro nej..uz jen minimalne kvuli tomu jazyku. A pro jistotu bych ho připsal na soupisku v pripade dalsich zraneni 😅 treba by nejake minuty zvladne taky bez toho aby se zranil..😁