Samuel Umtiti v súčasnosti hrá za Lille, ale v Barcelone bol jedným z hráčov, ktorí boli s Dembélém v najlepšom kontakte, a teraz sa rozhodol podeliť o niekoľko anekdot z ich spoločného pôsobenia v klube na kanáli Carre. Francúz sa rozhovoril aj o svojich začiatkoch v klube.

Obranca bol od začiatku pôsobenia svojho krajana v Barcelone delegovaný, aby sa o neho tak trochu staral: "Keď Ousmane prišiel, bola to Barça, kto ma urobil jeho opatrovníkom. Keď meškal, ľudia zo štábu si chodili ku mne po vysvetlenie, ale napriek tomu to bola zábava. Ousmane má dobré srdce a celkom nechápal, prečo má problémy. Mali sme tabuľu s rozpisom dopoludňajších tréningov a on prišiel popoludní a navyše mal odpor voči ostatným. Nikto ho nechápal."

Umtiti potom pripomenul Dembélého svadbu, o ktorej nikto v klube nevedel: "Počas zimnej prestávky mi niekto poslal video, na ktorom sa Ousman žení. Neveril som, že je to skutočné, pretože som o žiadnej Dembélého priateľke nič nevedel, ale on mi to potom potvrdil. Povedal som mu: Strávili sme spolu celý rok a ty si mi nič nepovedal! Hovoril o tom, akoby to bola nejaká banálna vec, nikto v klube o tom nevidel."

Na záver Francúz spomenul svoje začiatky v Barcelone: "Prijali ma veľmi dobre. Busquets sa so mnou rozprával a rýchlo som sa integroval. Na ihrisku som mal pred sebou Iniestu, ktorý ma žiadal o silné prihrávky, takže som mu mohol dávať rýchle lopty, ktoré dokázal kontrolovať. Hral som s Piquém, ktorý bol veľmi silný a inteligentný, vždy vedel, kam sa má postaviť," uzavrel Umtiti.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

4 komentáre
2024-07-09 08:14:53
dembo je " charakter " zial nulovy
2024-07-09 11:22:36
Dembelé mi pripadá ako Mr. Bean len v čiernom vydaní!!!