Adrien Rabiot na včerajšej tlačovej konferencii spomenul Lamine Yamala a skutočnosť, že mladý futbalista bude musieť ešte viac pracovať, aby sa dostal do finále majstrovstiev Európy. Reakcia futbalistu Barçy na seba nenechala dlho čakať.

Španielsko sa dnes stretne s Francúzskom v zápase, v ktorom pôjde o finále majstrovstiev Európy. Pred týmto súbojom je ťažké povedať, kto je favoritom. Na včerajšej predzápasovej konferencii Adrien Rabiot prilial olej do ohňa tým, že osočil Lamine Yamala: "Neviem, či Lamine Yamal bude pod tlakom, pretože je taký mladý, ale má veľkú kvalitu. Je to hráč, ktorý má veľa dobrých vlastností. Vieme, že si zachováva chladnú hlavu, ale samozrejme, môže to byť pre neho trochu ťažké... Budeme sa snažiť vyvinúť na neho tlak. Vyvedieme ho z jeho komfortnej zóny. Ak chce hrať vo finále, bude musieť podať väčší výkon ako doteraz."

Na reakciu krídelníka Barcelony a španielskej reprezentácie sme nemuseli dlho čakať, hoci si nemôžeme byť stopercentne istí, že je namierená práve na Rabiota. Na svojom profile na Instagrame Lamine Yamal pridal správu - fotografiu, na ktorej sa píše: "Pohybujte sa v tichu a hovorte vtedy, keď je chvíľa povedať šach-mat.

zdroj: sport.es
foto: twitter

Diskusia

4 komentáre
2024-07-09 12:23:01
Múdro!!
2024-07-09 12:30:08
Naprosto skvělé, jak klukovi je 16, přesto nedá spát Francii jako světové velmoci ve fotbale.