Hoci to bolo známe už niekoľko týždňov, prítomnosť Clementa Lengleta včera v Ciutat Esportiva na začiatku predsezónnej prípravy vyvolala určitú nevôľu medzi fanúšikmi, ktorí predpokladajú, že pre neho nie je v tíme miesto. Včera bol Hansi Flick na mieste, aby to potvrdil samotnému hráčovi.

Podľa Lluisa Miguelsanza z katalánskeho denníka Sport už Clement vie, že nemá šancu v Barcelone zostať. Hráč sa na vlastnej koži presvedčil, aké sú zámery Hansiho Flicka voči nemu. Francúz si bude musieť v najbližších dňoch nájsť nový klub a Barça by dokonca bola najradšej, keby obranca neodletel s tímom na turné do Spojených štátov. Ak sa však nedohodne s iným tímom, klub ho nebude nútiť zostať v Barcelone.

Barça sa snažila s hráčom dohodnúť a dokonca uvažovala o priateľskom riešení zmluvy, ak by sa Francúz vzdal svojho platu, ale takto by k dohode nedošlo. Zaujímali sa o neho kluby zo Saudskej Arábie, ale Lenglet odmietol odísť do Saudskej Pro League a pravdepodobne dôjde k ďalšiemu hosťovaniu. V Taliansku prejavilo záujem niekoľko tímov, napríklad Bologna, Neapol a Inter, ale zatiaľ nie je nič konkrétne.

zdroj: sport.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.