Lamine Yamal sa stal nečakaným hrdinom koncertu Estopa. Španielska rocková skupina oslavuje 25. výročie svojho vzniku a včera hrala na štadióne Montjuïc pred 60 000 fanúšikmi.

"Lamine Yamal, každý deň ťa milujem viac, Lamine, Lamine, Lamine Yamal, každý deň ťa milujem viac," spievali v doslovnom preklade diváci zhromaždení na Olympijskom štadióne. Bratia José Manuel a David Muñozovci zo skupiny Estopa sa rozhodli improvizovať a z pôvodnej piesne "Djobi Djoba" od skupiny Gipsy Kings vznikla chytľavá futbalová adaptácia.

Niet pochýb o tom, že fenomén Lamine Yamala sa toto leto exponenciálne rozrastie vďaka jeho fantastickej hre na majstrovstvách Európy. Útočník Barcelony mal leví podiel na tom, že španielska reprezentácia postúpila do finále turnaja, ktoré sa uskutoční túto nedeľu o 21:00 na Olympiastadione v Berlíne.

Je veľmi pravdepodobné, že zábery z tohto koncertu sa stanú virálnymi na sociálnych sieťach a pri prípadnom víťazstve Španielov na EURO 2024 sa objavia aj slová: "Lamine Yamal, cada dia te quiero más..." bude hlavným spevom, ktorý bude sprevádzať fanúšikov oslavujúcich triumf.

zdroj: twitter
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

2 komentáre
2024-07-11 12:53:51
Začína mu patrit dres Barcelony s číslom 10 na chrbte
2024-07-11 15:01:27
A zase budú mať diváci ,po 3 rokoch , na koho chodiť pozerať !!