Iñigo Martínez bol stiahnutý z ihriska v 76. minúte zápasu a na ihrisku ho nahradil Ronald Araujo. Médiá informujú o dôvodoch tohto kroku.
Pôvodne sa zdalo, že Martínez odstúpil preto, lebo mal na svojom konte žltú kartu a Hansi Flick potreboval rozhodne hrajúceho stopéra bez takejto záťaže. Ukazuje sa však, že aj keby to bol koncept, existuje aj iný dôvod. Podľa televízie Movistar TV Iñigo opustil ihrisko aj pre fyzické problémy. Helena Condis z COPE sa domnieva, že to bol hlavný dôvod zmeny.
Momentálne nie je známe, či stopér utrpel nejaké zranenie, zatiaľ sa hovorí len o svalovom preťažení. Isté je, že mnohí hráči Barcelony doplatili na dnešný súboj tým, že sú mimoriadne unavení. Uvidíme, v akom stave budú Flickovi hráči vzhľadom na blížiace sa El Clásico.
zdroj: movistar
foto: X/FCB
Diskusia