Pedri strelil v zápase s Levante nádherný gól na 1:2, čím odštartoval remontadu mužstva. Po stretnutí záložník okomentoval výkon tímu aj svoj zásah.

"Vedeli sme, že toto nie je ľahký trávnik. Oni nastúpili s veľkou intenzitou a my sme hre nedali správne tempo. Bolo to pre nás veľmi ťažké a oni strelili dva góly, takže to bolo náročné. Ale poukazujem na reakciu tímu. Podarilo sa nám otočiť výsledok."

"V druhom polčase sme chceli, aby sa Rapha častejšie objavoval medzi líniami v tom štvorci. Bolo treba dať lepší rytmus, rozohrávať z jednej strany na druhú, aby sme sa potom dostávali do pozícií a hľadali prihrávkové koridory."

"Vždy mi hovoria, aby som strieľal, tak som to skúsil. V prvom polčase som vystrelil ľavou nohou ako žiak, ale v druhom to padlo pekne."

"Lamine Yamal? Vieme, že bez ohľadu na to, aký je stav, bude sa púšťať do súbojov a to nám dáva život."

"Ruka Baldeho? Nedávno sme mali prednášku o dotykoch rukou v Ciutat Esportiva. Napríklad minulú sezónu bola pre mňa ruka Tchouaméniho na Montjuïc úplne jasná, a táto nie, ale aj tak ju odpískali. To, čo odpískajú, to bude platiť. Nerozumiem tomu a mali by nám to všetko vysvetľovať, aby to bolo jasné."

zdroj: Movistar
foto: X/FCB

Pomôž nám dosiahnuť 300 členov našej komunity Pridaj sa
109
300

Diskusia

2 komentáre
2025-08-24 07:55:07
Pedri = MOTM, dneska to má ale nějakou jinou značku, nestíhám si ty měnící značky pamatovat.
2025-08-24 09:43:15
Už předtím byl fantastickej a teď ještě ukázal, že umí dát gól z dálky. Neskutečný hráč.