Po mnohých týždňoch správ máme konečne oficiálne potvrdenie: Hamza Abdelkarim je už hráčom Barcelony.
"FC Barcelona a Al-Ahly dosiahli dohodu vo veci hosťovania hráča Hamzu Abdelkarima do 30. júna 2026. Zmluva obsahuje opciu na odkúpenie pre Blaugranas po skončení sezóny," uvádza sa v oficiálnom vyhlásení klubu. Spomínaná opcia na odkúpenie má predstavovať 3 milióny eur a suma náležiaca egyptskému klubu sa môže v budúcnosti zvýšiť až na 5 miliónov eur v prípade naplnenia stanovených cieľov.
"Egyptský útočník sa pripája k tímu Barça Atlètic po absolvovaní štandardných lekárskych prehliadok a oboznámení sa s infraštruktúrou klubu. V najbližších dňoch začne trénovať s novými spoluhráčmi," dodáva Barça.
? Acuerdo con el Al Ahly para la cesión del jugador Hamza Abdelkarim hasta final de temporada, con una opción de compra para el FC Barcelona
— Barça Atlètic (@FCBarcelonaB) February 1, 2026
? Más detalles: https://t.co/sbVXSYNOEw
?? ¡??????????, ?????!
?❤️ pic.twitter.com/TYcMeJvJ9B
Autor: Lukáš@forcabarca.sk | Spracované na základe info z fcbarcelona.com
foto: X/FCB
Diskusia