Graham Hunter, novinár s vynikajúcimi znalosťami španielskeho futbalu, ktorý má dobré kontakty obzvlášť na FC Barcelona, sa vyjadril, že „plne očakáva“ Thiagov prestup do Manchestru United.
Hunter uviedol, že počas víkendu rokovania medzi hráčom a Man. United zaznamenali významný progres. Zároveň Hunter dodáva, že Thiagova cena by mala byť 18 miliónov libier, vrátane dane z pridanej hodnoty, ale že sa Barcelona stále snaží hráča presvedčiť, aby ostal.
Slová renomovaného novinára o tom, že „plne očakáva“ Thiagov prestup, sú zdá sa jedným z ďalších dôvodov prečo pribúdajú vrásky na tvárach culés po celom svete. Veríme, že celá kauza o jeho prestupe dostane už takmer nikým nečakaný zvrat a klub ho udrží v Barcelone.