Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-20 07:05:10
Tak na to sa ty spoliehaš???
2020-06-20 08:24:09
Četl jsem,že Sané odmítl podepsat novou smlouvu, která mu konči 2021, tak i Pepek řekl, že v létě na 100% odejde. Stálo by za to o něj zabojovat. Mladej, hodně rychlí nohy, dobrý driblink. No by bylo něco kdyby šel k nám. A možná by to nemuselo být ani za nechutných víc, jak 100 mega.
2020-06-20 08:29:52
Na Piquem bolo vidno ze je z utoku zhrozený keď sám vyštartoval pár krat dopredu oni majú šancu na protiutok ,nie neveria si 1 na 1 a zabrzdia to a loptu vratia dozadu kriste takto sa už nehrá !
2020-06-20 09:01:05
Ted to ma v rukou Real?
2020-06-20 09:03:59
My sa nemáme čo spoliehať na to či Real vyhrá všetky zápasy alebo nie. Treba sa sústrediť len na nás a snažiť sa vyhrať každý zápas. Včera bol prvý polčas solídny no v druhom polčase by som povedal, že bola Sevilla aj o niečo lepšia. Bolo by možno dobré sa zamerať aj na udržanie alebo ešte aj vystupňovanie výkonu, nie že jeden polčas hráme dobre a druhý už ako keby prepli na nejaký šetriaci režim
2020-06-20 09:12:22
Setien vôbec nereagoval na vývoj hry a nechal na ihrisku nestíhajucich a unavených hráčov. Zápas len ukázal že ak to nejde Messi mu nejde to nikomu. Po prvom polčase mal ísť dole Messi aj Suarez pre úplnú zmenu
2020-06-20 09:51:01
Trenerko prehral zapas a jedine na co sa zmoze je, ze povie ze Real aj tak nevyhra vsetky zapasy. Tragikomicky trener, tragikomicky zapas, tragikomicke striedania. Setien asi zabudol ze sa uz mozu striedat 5 hraci.
2020-06-20 10:06:50
Pokora trenera Seville žiadna... ako môže tvrdiť, že hrali lepší... drvivú väčšinu zapasu tam bol beton.. druhy polčas ani nehovorím... Na polke Seville bolo 21 hráčov, div že Ter Stegen nebol v polke ihriska a furt sa opakovalo len to že Barca vybojovala roh, po rohu stratila loptu Sevilla založila protiutok, trafila branu alebo nie, potom sa stiahla a čakala... O ničom inom to nebolo, v prvom polčase sa mi páčil pressing a celkovo napadanie, ale toto mi príde ako anti futbal... A toto asi zahra proti barcelone každý.. Proste postavim tam beton a čakám.... Pre diváka to je nezáživne a hráči mi prišli tiež frustrovaný že ich je telo na kope, trocha chýba Dembele aby to po krídlách zrýchlil... Ale neviem či by niečo zmohol, keď Sevilla sa hneď stiahla pred 16stku a čakala, pomaly ani nenapadala až tesne pred 16stkou.... Ako Setién mení taktiku, je tam lepší pressing, napadanie, síce to bolo vidno hlavne v prvom polčase, nakolko ten druhý ako som opisoval...
tunno Premium
2020-06-20 11:23:37
V lete by sme nemali minut ani cent do obrany ci zalohy. Potrebujeme top 9tku, Suarez lavicka a Trincao by zas mal Lea odbremenit od casti zapasov.
2020-06-20 11:27:42
Zápas to byl těžký, za mě dřív dolů někdo ze zálohy a na hřiště Puig, z těch záložníků co máme, má nejlepší ofenzivní vizi...že není tak super dozadu? Na to je tam Vidal a Busi (radši místo Busiho bych viděl DeJonga-až se uzdraví), zatím Arthur slabý, čekám od něj mnohem víc.
2020-06-20 13:00:19
Len žeby, Quique...
2020-06-20 14:51:44
Tak včera u mňa Setien skončil. Potrebujeme vyhrať a on vymení útočníka za záložníka, asi bol spokojný s remízou. Pripomínal mi Valverdého . Už sa tiež zaľúbil do Rakiho. Keď k nám prišiel, mlčal som, len som bol prekvapený, že prichádza človek bez akýchkoľvek výsledkov a už má vyše 62 rokov. Ale ja som sa dávno zmieril s tým, že nevyhráme nič. Tréner nič nedokáže s tímom, ktorý má vžité pevne zhubné návyky - ťukes, dozadu, stovky jalových prihrávok, klus namiesto šprintov...