Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-27 19:30:30
Kamo... Vy už na nic čekat nemusíte, tady už je jasno.
2020-06-27 19:34:50
Ten tým vyhrál vše. Jsou moc pohodlní a až moc dlouho na výsluní. Ten hlad po úspěchu tam prostě už není jako u někoho, kdo nic nevyhrál. Bohužel se jen tak hráči nemůžou vyhodit vůči úctě (většina lidí fandí právě kvůli nim) a čeká se, kdy odejdou samotní. Což je největší chyba a musí se čekat. Nicméně skončí Messi a odejdou všichni kamarádi dle mého. Pak můžeme hrát zase jako tým s pressinkem a vším a ne jako tým Messi.
2020-06-27 19:48:10
inac nwm ci si to niekto vsimol je 2:2 90 minuta a Leo sa kluse ani nebeha stoji on posledne zapasy sa sam zabija ked az casto sam to chce brat naseba skoda uz ani on nestaci a take muzstvo ako Barca to nemoze mat postavene na jednom hracovi
2020-06-27 19:52:58
Pozeral som a nijaké prekvapenie, vždy to iste - vedú o gól a hrajú na udržanie, pomaly, dozadu na brankára, do strán, komplikované prihrávky, žiadna šanca z hry, chyby v obrane a dnes aj v bráne, preháňajú ich priemerní hráči z tímu , ktorý hrá o záchranu. A keď Leo netrafí ani bránu, katastrófa je hotová. Ale vedeli sme , že túto sezónu máme tím na odpis a nič nevyhráme.
2020-06-27 19:59:23
1 polčas bol ok tam mala Barcelona rozhodnuť,Messi toho tiež veľa pozahadzuje
2020-06-27 20:12:54
Minule bol clanok o tom ako sa nasa obrana zlepsila!
Vobec to nieje pravda. Len sme mali stastie a superi nepremenili ciste sance! Ako aj dnes.
Prvy gol bol Rakiticov. Slaba prihravka cez sirku ihriska a otvorena obrana. Druhy gol Pigue. Naivne isiel na zem pred šestnastkou. Rafinha by bol blby,keby to nevyuzil.
Messi je polovicny,uz netrafi ani branu.
2020-06-27 20:17:02
Luis si splnil čo mal, pred 4 dňami ste ho tu odpisovali, písal som že sa chytí stalo sa, hráči si musia v prvom rade uvedomiť že hrajú jeden za druhého hlavne za klub, sú rozmaznaní!!!, treba tvrdý prístup ku každému jednému, len mená nestačia, som znechutený s prístupu určitých hráčov
2020-06-27 20:40:40
Tu nemôžeme nadávať na jednotlivca. Chyba je v celom mužstve už nie sú tím len individuality ktoré hrajú každý za seba. A tréner ktorý nevie čo chce lebo držať loptu nestačí.
2020-06-27 21:17:27
Ste nahnevani? Aj my.