Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-04 14:31:22
Takze sme minuli 1,046 miliardy za rok a nemame kridlo ani hrotaka. :)
2020-07-04 15:14:49
Môžete snívať aj naďalej o príchode Neymara a vôbec kohokoľvek adekvátneho. Tu je krásne oficiálne napísane že nemáme peniaze na nič.
2020-07-04 15:41:50
Som v šoku
Toto som nečakal ???
Takze prerábka štadióna niekedy v roku 2029
Barto by mal ísť pekne do chladocku
Audit treba a všetko prekutrat
Asi by sme grcali
2020-07-04 15:42:54
Tento klub padne ešte na väčšie dno ako AC
2020-07-04 16:21:12
.... a keď fanúšikovi budú môcť chodiť na zápas, tak aby sa štadion naplnil,... bude základná podmienka kvalita hry fc barcelona,... súčasná hra mužstva štadion nenaplní....
2020-07-04 18:18:21
Jen bych dodal pro všechny přítomné,že se jedná o příjmy do konce června kdy se hospodářský rok uzavírá.V tuhle dobu se samozřejmě očekávala liga i LM dohraná a proto se čekali i daleko větší příjmy(neberu ztrátu s prodeje lístků).
Dá se proto očekávat,že další rok do kterýho se bude počítat závěr téhle sezony a celá příští,bude zas o poznání s vyšším příjmem.
2020-07-04 19:53:55
Kto nemá stratu po korone ? Rozumiete ekonomike ? Niektorí určite ano ale tí sa tu nevyjadrujú. Načo by to robili pri ľuďoch ktorí len napadajú ? Aj ja končím
2020-07-04 21:29:55
Takže tam nejsou příjmy z ligy a LM, co se dávají na konci dohrání? No, to pak se nedivím těm číslům. To logicky musí být naprostej minus a další rok, který bude spočítaný za tento a za další, tak bude zase mnohem lepší.
2020-07-05 08:15:21
Nepáči sa mi, že mnohí tvrdíte, že skončíme ako Miláno. Už niekoľko sezón sa tu hovorí o tom, že potrebujeme dávať viac priestoru odchovancom, ktorí sa o ten dres naozaj budú biť a budú na tom ihrisku makať (aj to Puig s Fatim potvrdili, Araujo tiež nesklamal). V podstate ste tým tvrdením o Miláne vyjadrili, že keď nebudeme mať prachy, pojdeme do sračiek - čo ja zo strany fanúšikov podľa mňa rovnaký pľuvanec do tváre odchovancom ako napr. od Bartomeua, ktorý zbytočne nakupoval hviezdy. Alebo od Valverdeho, ktorý dával mladým minimum šancí. Na jeden strane sa tu plače, že potrebujeme viac odchovancov. Na druhej strane, keď je možnosť im naozaj dať dôveru a väčšiu porciu minút, tak na nich zabúdate. Nehovorím, že od budúcej sezóny máme začať hrávať rovno s béčkom, určite by kostru tímu naďalej mali tvoriť hráči ako Stegen, Lenglet, De Jong, Messi...ale postupné zapracovanie odchovancov ako tomu je v prípade Puiga a Fatiho sa doslova ponúka, keďže nie sú prachy kupovať na každý post talent za 100 milionov. Určite aj tí odchovanci budú hrať lepšie, keď budú vedieť, že si nezahrajú raz za 3 mesiace. Veď to im musí neskutočne zväzovať nohy..pošlite 18 ročneho chalana na ihrisko na 20 minút v Copa del Rey a čakajte od neho, že ukáže toľko, aby ste na neho kludne vsadili aj v najbližšom zápase Primera Division - bude nervozny a bude chcieť tak velmi zahviezdiť niecim až sa to cele posere. Proste nemoze byť v takej situacii kludny. Ako priklad dam Trenta Alexandra Arnolda z Liverpoolu. Dostal doveru ako uplne neznamy mlady hrač a stal sa z neho jeden z najlepšich pravych bekov sveta, ak nie najlepši. Nehovorím, ak niektorý odchovanec hra zle dlhodobo, samozrejme silit sa to neda. Preto je podla mna najlepši variant kombinácia odchovanci + vhodne doplniť prestupmi. Vždy náš klub tak fungoval, nevidím dovod, prečo by nemohol fungovať aj naďalej. Tí chalani maju kvalitu, len potrebujú dôveru na tu, aby ju mohli ukazať...

Sme na konci jednej éry, ale to je hlavná podmienka, aby sa nová mohla začať...VISCA!