Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-06 11:46:39
To som zvedavý na tu jeho najlepšiu formu.Osobne si myslím že chlapec už ma to najlepšie za sebou a viac zo seba nedá ako doteraz vzhľadom na vek a zranenie kolena ktoré sa snom vlečie už druhý rok.
2020-08-06 12:12:13
On určite chce,lebo veľa toho už pred sebou nemá .Ale stratil rýchlosť a obratnosť , Ešte ho drží Leo nad vodou ako kámoša, inak by bol sedel. Ale jeho hra je otrasná keby mladý stratil toľko lôpt čo on,tak je v B-tíme .Je to už len meno.
2020-08-06 12:26:45
Dobre rozumiem, tak ale kto je na jeho post lepší ? Nemáme nikoho kto dokáže dať gól (mimo Lea) a Luis to vie . Musíme mu veriť napriek tomu že ma vek,koleno, stratil rýchlosť a obratnosť. Lebo tam nie je nikto. A pokiaľ viem Luis nejakú excelentnú rýchlosť nemal nikdy. Ale obratnosť je v poriadku. Pozri si zápasy nie len tie kde stratí lopty ale aj tie kde dáva góly. Leo je najlepší futbalista sveta. A koľko stratí lôpt ? koľko nabehá ? Niekedy mám pocit že pozeráte iba na to čo vám vyhovuje no treba pozerať na všetko.
2020-08-06 12:36:37
Ak by chcel byť naozaj veľkým prínosom, tak by požiadal trénera, aby ho nepostavil, ale nechal v mužstve kvôli Messiho pohode..
2020-08-06 19:56:39
Netvrdím, že je poruke lepší hrot, len som reagoval na jeho výkonnosť . Je hrozné ,že on je stále v superklube jediným hrotom, je to ukážka spánku vedenia, že už tam nie je náhrada za neho.
2020-08-08 23:39:59
V zápase predviedol,že sa s nim neda ist ani do naražačky a pokial nedostane loptu presne na nohu od spoluhráča gól neda.skoda ho bol to výborný hrac snad ešte par svetlých momentov ukáže.