Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-26 07:19:43
Tohle všechno je bohužel pravda a Messimu se není co divit ..... Vedení nemá plán, kvalitu ani respekt k hráčům. Prakticky dokázalo za 4 roky zbořit vsechno co se tu roky budovalo ..... a Barto je tak slizkej, ze dokáže pomlouvat vlastní hráče přes média ! O tom že sám neodstoupí za žádných okolností jsem byl skoro přesvědčenej ... Barto není Culé !
2020-08-26 07:23:05
Ako ak Messi odíde a skončil by bol by to smutné ale dúfam že má aspon niečo v sebe a nepojde naozaj do City! Ak sa pozreme spatne na legendy a kapitánov Barci-Puyol-skončil karieru v barcelone.
Xavi-išiel mimo EU do kataru aby nehral proti barcelone.
Iniesta-Išiel do Číny aby nehral proti barcelone aj to povedal na rozlučke.
Messi-Ak odíde do Argentíny ako vždy vracel tak ok ale ak by odišiel do City sklamal by ma velmi.
Všetci čo odišli mohli hrať v klude ešte v Barcelone ale mali rešpekt a vedeli že už je čas prenecgať miesto mladčím a išli mimo aby nehrali proti barcelone.
Messi ak by išiel do City čo možno vyhrá ligu a Možno Ligu majstrov ako stojí mu to zato?má peknú zbierku trofeji nemyslím si že 2 navyše by mu k niečomu už pomohlo...
Dúfam že neodíde ale ak ano tak aby odišiel do Argentíny domov.
2020-08-26 07:29:33
najednou valverdeho vyhodilo :DDD to ma pobavilo :D Valverde mal byť už preč dávno pred tým ako bol vyhodený , veľmi , veľmi dávno
2020-08-26 08:02:48
Keď odíde do európskeho veľkoklubu, tak to bude zrada. Všetci predošlí kapitáni odišli mimo UEFA, aby nehrali proti Barcelone. Keď chce odísť, nech odíde po konci zmluvy do Newell's. Toto bude taký ronaldovský odchod, na kapitána a odchovanca trochu nechutné. A nečudujem sa, že Valverdeho odchod mu prekáža. Valverde bol slaboch a on získal moc.
2020-08-26 08:07:15
Bolo vidieť že futbal mu nerobí radosť a myslím že je naozaj čas aby si záver svojej neuveriteľnej kariéry užil :) Akákoľvek kritika na Messiho je úbohá . Dávať góly, rozohrávka, držanie lopty , tvorca hry a ustáť 40 drobných faulov, byť jediný na ktorom to celé stojí a potom byť kritizovaný že nebránil :D to fakt ?
A či už sa to niekomu páči alebo nie Barcelona má čo robiť aby obhájila heslo viac ako klub.
Lapi Premium
2020-08-26 08:28:33
Nevidím najmenší dôvod, prečo by sa mal ísť zakopať niekde do argentíny keď ešte má týždňu vyhrávať a v pohode môže hrať v hociktorom klube na svete??? Pokiaľ viem Puyol skončil, lebo sa mu kopili zranenia. Xavi s Iniestom sa vyjadrili, že končia lebo už cítia že nemôžu dať klubu 100% pro asi aj išli do slabších líg, aj keď u Iniestu možno zohral svoju úlohu obchod s vínom. Prečo byť sa mal ale zakopať hráč, ktorý sa cíti fit do nejakej smiešne ligy? Aby vás tu neurazili či nenehaneval??? Smiešne...
2020-08-26 08:31:29
Messi neodchadza. Vcera to oznamil miestny odbornik Teo
2020-08-26 08:32:48
Dva body - Valverde a Suarez - hrac si budu diktovt kto bude trenerom a kamarat musi vzdy hrat aj ked mu to nejde? Toto ma sklamalo...s ostatnymi bodmi suhlasim.
2020-08-26 08:34:20
Messi je futbalový Boh, ale ani on nemá právo rozhodovať kto bude trénerom a kto bude hrať ,lebo jeho privilégiá už prerastaju v diktatúru.Čoho dôkazom bola otrasná hrá pod vedením Valverdeho a preferovanim určitých hráčov v zostave a zmluvy aké boli s nimi podpísané.Tym sa nechcem zastávať Bartra.Keď chce odísť nech ide ,hoci mi to bude ľúto,ale určite nie zadarmo.Tak ako klub si plnil povinnosti voči nemu tak nech si plní aj on svoje.Barcelona tu bola pred Messimu a bude aj po ňom.Hoci musím priznať, že najväčšiu slávu jej priniesol on ,ale všetko má svoje hranice a svoj koniec.
2020-08-26 08:39:47
Už ho prodejte. Nemá zájem, na hřišt jde vidět čím dál menší zájem hrát. Jsou zápasy, co hrajeme o 10. Do toho nechce hrát za Barcu už celkově. Děkujeme Messi, ať se ti daří. Nejsi víc než klub, i když se tak chováš. Konečně po 3 letech můžeme udělat tým Barca a ne tým Messi. Doufám jsem rozloučení lepší s mym oblíbeným hráčem, ale jsou i horší věci.
2020-08-26 08:42:45
Mě by jenom zajímalo, co Bartomeu slíbil Socios, že za ním stále stojí. Kromě Bartomeua je to taky jejich vina!!
2020-08-26 08:51:26
Stále dúfam, že sa stane niečo, čo zmení jeho rozhodnutie. Keby išiel do City, ideálna by bola výmena za De Bruyna, ale neviem, či by na to De Bruyne pristal.
2020-08-26 08:55:34
Mali by sme sa s touto situáciou zmieriť a hľadať v nej aspoň nejaké pozitíva do budúcnosti. Messiho rozhodnutie sa mi nepáči a to hlavne preto, lebo podľa toho čo doteraz prezentoval, Barca mala byť jeho srdcovým a konečným klubom v jeho kariére. To že Messi trpel slabšie výkony hráčov posledné roky moc na ňom nebolo vidieť. Ako kapitán nikdy spoluhráčov neburcoval a počas hry s hráčmi neriešil verbálne nič. Barca mu poskytla najväčší plat. Tie dôvody jeho odchodu sú diskutabilné. Teraz keď zmeny prichádzajú a Bartomeu čo skoro vypadne, Messi opúšťa nie len Barcu, ale aj svoje tvrdenia a články, ktorými nás tu doslova kŕmil. Messiho zaujímajú len jeho osobné úspechy a trofeje. Je mu jedno s ktorým mužstvom ich dosiahne. Ak nemá mať radosť z hry, tak radšej nič. Ďakujem mu za to že som mohol sledovať jeho futbalové výkony v FCB, ale mrzí ma, že som sa nechal oklamať jeho tvrdením, že srdce mu bije pre Barcu.
2020-08-26 09:22:18
Ja by som si prial aby prestupil do Realu Madrid lebo cele vedenie barcelony si nezasluži aby messi hral pod ich šefovania a kto tu piše že messi sa nezachoval pekne a odchadza je debil
2020-08-26 09:27:10
Barto mi připomíná Babiše kterýho jste nám sem poslali, nechcete si ho vzít zpět?
2020-08-26 09:34:20
Messi sa vraj už kontaktoval so Citizenz. Tým arabom sa nechce vyplatiť 700M a ponúkajú 300+ Jesus. Ja by som radšej bral Sterlinga alebo Fodena , otázkou je či by vôbec chceli prísť a za akých podmienok!
2020-08-26 09:53:05
Ak Messi odíde, bol by som rád ak by odišiel do PSG a spolu s ním aj Suárez, aby zasa bola spolu trojica smrti MSN.
2020-08-26 10:00:40
Ak Messi odíde, viac ma zaujímať nebude. Nebudem sa tešiť z jeho úspechov. Je mi jedno kam pôjde. Skončí u nás tak, ako sme skončili my u neho. Zaujímať sa bude len o FCB tak, ako to robím cez 30 rokov.