Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-22 21:17:07
Riqui utekaj z tohto pseudoklubu! Vsade inde je futbal na prvom mieste, tu sa len peru prachy cez nezmyselnych hracov
2020-09-22 21:18:39
Puig je opravdový srdcař nez aby hostoval někde v prdeli a zvykal si na jiný styl hry bude v Béčku čekat na šanci už se těším na jaro, nové vedení jede se na novo. Tohle je zatím pseudo revoluce :-)
2020-09-22 21:20:07
Skody napachane za poslednych pet rokov sa budu mozno dalsich pet rokov napravovat...a to musia byt v cele klubu normalni ludia a nie vagabundi...budu sa musiet asi vratit do veducich funkcii ludia ktorym srdce bilo pre tento klub,ako Puyol,Xavi,mozno by som si vedel predstavit vo vrcholnych organioch aj Stoickova..ale tato stara senilna skorumpovana banda musi Camp Nou raz a navzdy opustit..az potom moze zacat naozajstna zmena.
2020-09-22 21:21:49
My nechceme hrať 4-2-3-1, lebo tam by mohol byť. My chceme hrať 6 slimákov a 4 útočníkov a tam Puig nemá kde byť.
2020-09-22 21:36:23
Asi je tu vždy zámer ešte nejako aspoň jednu sezónu zabojovať o poháre a preto sa preferuje istota starších, aj keď sa to veľakrát ukázalo ako istota prehry. Pomalý Pique má prednosť pred Araujom? Čo tam ešte robí Busquets? Pre Coutinha sa miesto nájde, ale pre Puiga nie? Kvôli vynaloženým miliónom sa trpezlivo znášalo, že Coutinho hral blbo, ale keďže Puig neprišiel za milióny, tak jemu, naopak, nepomôže ani to, že vždy hru Barcelony vzkriesil? Ďakujem, neprosím, keď si budem chcieť vyvolať zvracanie z hnusu moci peňazí, zahrám si Monopoly.
2020-09-22 22:18:52
Smutne rozhodnutie. Neuveritelne ako mame nadupany stred pola ked taky hrac nema sance na minutaz. Titul nas nemoze minut veru...
2020-09-22 22:23:28
Ale toto fakt je choré vedenie rovnako ako Koumana Puigta poslať na hosťovanie minulý rok čo hral zápasy patril medzi najlepších hráčov na ihrisku a páčil sa mi dúfam že po voľbách nového prezidenta a celého vedenia sa to zmení Visca el Barca!
2020-09-22 22:25:00
Je tu veľká konkurencia a do 4-2-3-1 sa vraj nehodí. Pre Puiga nie je Busquets a Pjanič už žiadna konkurencia, Coutinhovi, Alenovi sa minimálne vyrovná. Keď by na rok odišiel a vrátil sa a bude tu Koeman, potom čo? Zmení systém alebo sa odrazu bude hodiť? Alebo ho pošle znovu preč? Neviem, či to je výmysel trénera alebo toho cirkusanta vo vedení, aby zakryl tým, že miliónové omyly budú hrať , svoje chyby. Zapáľte mu už konečne to šapitó! A chudák Pedri dopadne podľa mňa tak isto.
2020-09-22 22:50:04
Mna skor prekvapuje, ze ovela mladsi Pedri ma zaklad a Puig je nadbytocny.....
2020-09-23 01:10:50
na hostovanie mal ist Sergi Roberto
2020-09-23 06:56:21
Preco je v clanku spominany Hakimi a Reguilon? Ved to boli hraci na kseft, ktorych RM rozvijal pre Inter resp. Tottenham.
2020-09-23 08:52:35
v jednom članku v Slovenčine píštete že Riqui rozhodol o svojej buducnosti a zostava v Barcelone, v druhom članku v Češtine, že jeho prestup na hostovanie je naspadnutie. Nechcem veľmi kritizovať, ale nemusí tu byť za každú cenu nejaký článok.
Menej je niekedy viac :)